Modern ahşap mutfak dolap modelleri tarz duruşu ile dikkat çeker. Ahşap güzelliği ile dekorasyon fikirleri oldukça etkili ve estetik çizgileri üzerinde taşır. Ahşap dolaplar tavandan tabana modelleri ile modern ve şık bir görünüm sağlar. Ahşap tarzı ile çeşitli çizgiler yansıtılır. Ahşabın modernliği ile beyaz, vizon ve mavi dekorasyonu yansıtılır. Mutfak dekorunda isiltili ve zarif ahşap dokunuşu çeşitli çizgileri ile dikkat çeker. Tezgahlarda beyaz ve vizon uyumu yakanalır. Son model ahşap mutfak dolapları ile tavana kadar uzantılı olan modeller kullanılır. Mutfak dolabı tasarımlarında raf ve dolap sistemi kullanılarak, modern ve daha geniş dolaplar kullanılır. Tercih edilen kahve tonları ve vizon ahşap dolaplarda tezgah tasarımları dikkat çeker. Manzaralı ve düz tezgah arası seçimleri ardından, düz beyaz ve bizim tonlarında tezgahlarla ahşap tasarımları desteklenir.

Ahşap Dolaplarda Mutfak Tasarımı

Dekorasyonda ahşap dolaplarda mutfak tasarımı tonları ve modelleri ile mutfaklarda daha modern bir dokunuş yaratır. Dekorasyon seçimlerinde ahşap kullanımı daha solt renkler ve daha sade eşyalar ile desteklenir. Perde uyumunda stor modelinden yararlanılarak; vizon ve kahve tonlarına yaklaşımlar yapılır. Ahşap seçimlerinde parlak yüzeylerden uzak durulur. Daha soft duruşlar tercih edilir. Beyaz ve vizon tezgah yapısı ile geniş bir tezgah kullanımı sağlanır. Tezgah ve dolpa arasında tezgah arası model seçiminde daha sade renkler ve desenler tercih edilerek doğal dokunuşlardan yararlanılır.

Mutfak Dekorasyonu ve Ahşap Dolap seçimleri

Daha şık bir mutfak dekorasyonu ve ahşap dolap seçimleri, mutfağın aydınlık ve ferah görünmesi için kullanılır. Mutfak dekorunda pastel tonlardan kaçınılarak, daha aydınlık bizim ve sütlü kahve tonları tercih edilir. Tezgahlarda vizon ve simli vizon kullanımına yer verilerek ahşap görünümü daha estetik bir görünüme kavuşturulur. Mutfak kullanımlarında ahşap seçimleri ile tavana uzanan ve modern çizgileri olan dolpalı, camlı ve çekmeleceli düzeni ile doğal bir hava yansıtır. Çeşitli dokunuşlar ile desteklenen modern ahşap dekorasyonu daha ağır avize ve perde seçimleri ile daha doğal ve sade bir mutfak dekorasyonu sağlar.


Son 6 Blog Yazısı

Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?
Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Lake tarzı mutfak dolaplarını tercih etmelisiniz. Peki, Lake mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Tarih : 2.11.2017 13:45:15
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları

Bu sebeple aydınlatmalar ile güzelleştireceğiniz mutfak dolapları içerisinde zevkinize...

Tarih : 2.11.2017 13:34:59
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri

Amerikan mutfak dolap modelleri aynı zamanda yaşam alanı olan mutfaklarda en kritik konu.

Tarih : 2.11.2017 13:15:18
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri

Yani mutfak dolaplarının dekorasyondaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle küçük olan mutfaklarda mutfak dolabı sayesinde...

Tarih : 2.11.2017 13:10:09
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri

Büyük mutfaklar için mutfak dolap modelleri, alan kısıtlaması olmamasından dolayı daha çok dolap barındıran modellerdir.

Tarih : 26.10.2017 16:33:55
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri

Yeşil mutfak dolapları modelleri dizaynını açık renklerle dilediğiniz şekilde tatbik edebilirsiniz. Su yeşili mutfak dolabı modelleri...

Tarih : 23.10.2017 14:28:39

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 21.08.2017 13:51:22
BU ÜRÜNÜ 373 KİŞİ İNCELEDİ