İki Renkli Mutfak Dolabı Seçimi nasıl olmalıdır? Klasik bir yaklaşımda mutfak dolapları tek renk olarak seçiliyor. Ancak mutfağınıza iki renk dolap yaptırarak daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bir renk şemasına karar vermek ve onunla çalışmak daima cesur bir seçimdir. Duvarların ve dolapların mavi tonlarının farklı olduğu bu mutfaktaki kazanç çok büyüktür. Bir çiftlik evi lavabosu, mavi dolaplar, granit tezgâh üstü, beyaz backsplash, paslanmaz çelik aletler, zamandan bağımsız bir mutfak yenileme çalışması ilham kaynağı olabilir.

Bütün Dolapları Boyamak Zorunda Değilsiniz

Zeytin yeşillikleri ve gökyüzü gri-mavisi, uyumlu bir şekilde kombinlenebilir. Mutfakta bu kombinasyonlu işi yapmak için, iki renk, nadiren buluşan farklı alanlara yerleştirilir. Ayrıca, oda aydınlatmak için çeşitli beyazlar kullanılabilir. Shaker dolapları, beyaz dolaplar, beyaz arka plakalar, taş levha backsplash, paslanmaz çelik aletler, koyu renkli parke zeminler ve bir yarımada ile u-şekilli açık konsept mutfak tasarımı düzenlenebilir. Geleneksel ve geçiş dönemi hoş bir kombinasyonudur. Aydınlatma da önemlidir. Renkler de güzel seçilmelidir. Renk olarak gri ve kırmızının bir araya getirildiği dolaplar da mutfağınıza hoş bir hava verir. Yeşil ve beyaz birlikte kullanılabilir. Bütün Dolapları Boyamak Zorunda Değilsiniz biraz beyaz bırakıp başkalarını boyayabilirsiniz. Örneğin, standart dolaplara veya cam kapılı dolaplara karşı sağlam kapılarla ve hatta üst dolaplarda bir bütün oluşturabilirsiniz. Bunun dışında mavi dolaplar, beyaz backsplash, paslanmaz çelik aletler, kuvars tezgahı ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha küçük mutfaklar iki renk dolaplar ile çok daha şık görünebiliyor.

Cam Ön Dolaplar

Cam Ön Dolaplar, ahşap tezgâh üstü dolaplar ve kırmızı dolaplar ile geleneksel bir mutfak fikri ortaya çıkarabilirsiniz. İki tonlu mutfaklar ilginç, bireysel bir stili tasvir ederek büyüyen çağdaş bir trend belirlenebilir. Silinebilen dayanıklı bir mutfak boyası seçtiğinizden emin olmalısınız ve istediğiniz zaman birçok kez arka planı değiştirebilirsiniz. Düz pano dolapları, paslanmaz çelik aletler, sarı arka plakalı, yeşil dolaplar, tek kâse lavabo, cam levha backsplash ve hafif ahşap zeminler ile sarı ve yeşilin uyumunu gözler önüne serebilirsiniz. Ayrıca sarı rengi mavi renk ile de eşleştirebilirsiniz.


Son 6 Blog Yazısı

Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?
Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Lake tarzı mutfak dolaplarını tercih etmelisiniz. Peki, Lake mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Tarih : 2.11.2017 13:45:15
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları

Bu sebeple aydınlatmalar ile güzelleştireceğiniz mutfak dolapları içerisinde zevkinize...

Tarih : 2.11.2017 13:34:59
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri

Amerikan mutfak dolap modelleri aynı zamanda yaşam alanı olan mutfaklarda en kritik konu.

Tarih : 2.11.2017 13:15:18
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri

Yani mutfak dolaplarının dekorasyondaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle küçük olan mutfaklarda mutfak dolabı sayesinde...

Tarih : 2.11.2017 13:10:09
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri

Büyük mutfaklar için mutfak dolap modelleri, alan kısıtlaması olmamasından dolayı daha çok dolap barındıran modellerdir.

Tarih : 26.10.2017 16:33:55
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri

Yeşil mutfak dolapları modelleri dizaynını açık renklerle dilediğiniz şekilde tatbik edebilirsiniz. Su yeşili mutfak dolabı modelleri...

Tarih : 23.10.2017 14:28:39

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 7.09.2017 16:00:27
BU ÜRÜNÜ 485 KİŞİ İNCELEDİ