Mutfak dolapları, her ev hanımının hoşlandığı ve mutlaka mutfağında görmek istediği eşyalardan birisidir. 2017 sezonunda en yeni, en renkli ve en şık mutfak dolabı modelleri ev hanımlarının zevk alacağı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu sezon tercih edilen modeller arasında mürdüm modeller yer alıyor. Mutfağını dekore etmek isteyenler için mürdüm beyaz mutfak dolap modelleri tercih edilmesi gereken kombinler arasında ön plana çıkıyor. Birinden farklı ton ve seçenekleri bulunan mürdüm modellerinin en çok tercih edilen renkleri arasında beyaz renk bulunuyor. Diğer mutfak dolaplarında olduğu gibi mürdüm modellerini seçerken mutfak ve eşyalarla olan uyum oldukça önemlidir. Mürdüm mutfak dolapları için tek renk seçimi ya da farklı renklerden oluşan bir model tercih edilebilir.

Mutfak Dolabı Modellerinin Fiyatları

Mürdüm mutfak dolaplarının renk tonu olarak çeşidi fazla olmasına karşın, krem ve beyaz renk dışındaki diğer tonlar tercih edildiğinde oldukça koyu görünüyor. Bu yüzden küçük mutfaklarda koyu renk tercihi önerilmiyor. Bunun yerine iyi bir dekorasyon seçimi için mürdüm beyaz mutfak dolaplarının 7 metre kareden yüksek olan mutfaklarda tercih edilmesi öneriliyor. Mürdüm beyaz mutfak dolapları bilhassa geniş mekâna sahip mutfaklarda ve ada mutfak modelleri içinde iyi bir seçim olarak düşünülebilir. Tabure, masa, sandalye ve koltuklarda da mürdüm renk çeşitlerinin uyumlu olarak kullanılması göz alıcılığı daha da artırabilir. Ayrıca mutfak dolaplarının arasında yer alan tezgâh arası kısımda mutfak arası fayansta mürdüm tercihi ya da renk tezgâh arası cam seçenekleriyle çeşitlilik arttırılabiliyor. Mürdüm mutfak dolabı ve diğer Mutfak Dolabı Modellerinin Fiyatları kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Ortalama 300 TL ile 1000 TL aralığında mutfak dolapları olduğu gibi 2500 TL ve üzerinde mutfak dolapları da bulunuyor. Bütçenize uygun olarak şık dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

Diğer Mutfak Dolap Modelleri

Diğer mutfak dolap modelleri arasında 3D mozaik modeller, parlak, mat, duru ve raf düzeninin sağlanacağı modeller de ön plana çıkıyor. Raf düzeni ve mutfak eşyalarının düzenli olarak saklanabileceği göz alıcı bir mutfak dolabı dekorasyonun olması ev hanımlarının işini kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda gelen misafirlere görsel şölen sunuyor. Özellikle 3D mozaik mutfak dolap modellerinin tezgâh arası ve cam modelleri tercih edildiğinde müthiş bir görsel uyum sağlanıyor.


Son 6 Blog Yazısı

Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?
Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Lake tarzı mutfak dolaplarını tercih etmelisiniz. Peki, Lake mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Tarih : 2.11.2017 13:45:15
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları

Bu sebeple aydınlatmalar ile güzelleştireceğiniz mutfak dolapları içerisinde zevkinize...

Tarih : 2.11.2017 13:34:59
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri

Amerikan mutfak dolap modelleri aynı zamanda yaşam alanı olan mutfaklarda en kritik konu.

Tarih : 2.11.2017 13:15:18
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri

Yani mutfak dolaplarının dekorasyondaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle küçük olan mutfaklarda mutfak dolabı sayesinde...

Tarih : 2.11.2017 13:10:09
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri

Büyük mutfaklar için mutfak dolap modelleri, alan kısıtlaması olmamasından dolayı daha çok dolap barındıran modellerdir.

Tarih : 26.10.2017 16:33:55
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri

Yeşil mutfak dolapları modelleri dizaynını açık renklerle dilediğiniz şekilde tatbik edebilirsiniz. Su yeşili mutfak dolabı modelleri...

Tarih : 23.10.2017 14:28:39

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 25.08.2017 16:46:46
BU ÜRÜNÜ 573 KİŞİ İNCELEDİ