Evde gün içinde en çok zaman geçirilen yerlerden biri de mutfaktır. Özellikle hanımların çok kullandığı mutfaklarda mutfak dolaplarının güvenli ve işlevsel olması çok önemlidir. Mutfak dolaplarında sadeliği yakalamak isteyen fakat aynı zamanda şık bir görüntü de elde etmek isteyen hanımlar için aksesuar seçimleri ve duvar kağıtları ile bunu yakalamak mümkündür. Mutfaklarda sade bir şıklık yakalamak mutfakta daha keyifli ve verimli zaman geçirilmesine olanak sağlar. Evde huzurlu ve sakin bir mutfak oluşturmak veya var olan mutfağı yenilemek isteyen kişiler için sade mutfak dolabı modelleri tercih edilmelidir. Mutfakta sadeliği ve şıklığı aynı anda yakalamak için açık renklerin hakimiyeti ve kişinin stilini yansıtacak tarzın belirlenmesi önemlidir.

Beyaz Mutfak Dolabı

Hem şık hem de sade bur mutfak tercihi için beyaz rengin ön planda kullanılması son yıllarda sıkça rastlanan tasarım anlayışları arasındadır. Sade mutfak modeli oluşturmak isteyen veya mutfağı küçük olup da daha ferah göstermek isteyen kişiler için tercih edilmesi gereken br detaydır. Beyaz Mutfak Dolabı seçiminin yanı sıra yemek takımlarında da beyaz renk tercihi ve duvarlarda beyaz renk hakimiyeti yalın ve şık bir ortam oluşturur. Beyaz renk mutfak dolaplarında farklılık yaratmak isteyen kişiler mat görünümün aksine parlak mdf lam kapakları tercih edebilir. Mutfak alınlarında da gri, krem gibi renklerin hakim olduğu seramikler kullanılabilir. Beyaz mutfaklarda daha şık ortamlar için gri renk aksesuarlar tercih edilebilir. Özellikle bulaşık makinesi ve buzdolabı gri renk ankastre seçilebilir. Beyaz renk mutfaklarda zemin zıt renklerde tercih edildiğinde kontrast yakalanabilir. Gri veya bal renginde mermer tercihi mekanın havasını değiştirir.

Sade Mutfak Dolaplarında Beyaz Renk Tercihi

Sade Mutfak Dolaplarında Beyaz Renk Tercihi ile Country tarzı yansıtılabilir. Pastel renklerin ve masif mobilyaların ön planda olduğu dekorasyona uyum sağlayacak mutfak dekorasyonunda masif mutfak dolapları ve pastel renklerden oluşan tezgahlar kullanılabilir. Bunların yanı sıra aksesuar kullanımında da şık ve sade, pastel renklerde tercihler yapılabilir. Böylece sade ve farklı mutfaklar oluşturmak mümkündür. Özellikle fazla ışık almayan ve küçük mutfaklarda Country stili kullanımı daha doğrudur.


Son 6 Blog Yazısı

Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?
Lake Mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Lake tarzı mutfak dolaplarını tercih etmelisiniz. Peki, Lake mutfak Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Tarih : 2.11.2017 13:45:15
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları
Aydınlatmalar İle Güzelleştireceğiniz Mutfak Dolapları

Bu sebeple aydınlatmalar ile güzelleştireceğiniz mutfak dolapları içerisinde zevkinize...

Tarih : 2.11.2017 13:34:59
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri
Amerikan Mutfak İçin Mutfak Dolap Modelleri

Amerikan mutfak dolap modelleri aynı zamanda yaşam alanı olan mutfaklarda en kritik konu.

Tarih : 2.11.2017 13:15:18
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri
Mutfak Dolaplarının Dekorasyondaki Yeri

Yani mutfak dolaplarının dekorasyondaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle küçük olan mutfaklarda mutfak dolabı sayesinde...

Tarih : 2.11.2017 13:10:09
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri
Büyük Mutfaklar İçin Mutfak Dolap Modelleri

Büyük mutfaklar için mutfak dolap modelleri, alan kısıtlaması olmamasından dolayı daha çok dolap barındıran modellerdir.

Tarih : 26.10.2017 16:33:55
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri
Yeşil Mutfak Dolabı Modelleri

Yeşil mutfak dolapları modelleri dizaynını açık renklerle dilediğiniz şekilde tatbik edebilirsiniz. Su yeşili mutfak dolabı modelleri...

Tarih : 23.10.2017 14:28:39

SON GÜNCELLEME TARİHİ : 30.08.2017 22:00:09
BU ÜRÜNÜ 271 KİŞİ İNCELEDİ